Hakkımızda

Firmamız

Kare Proses; endüstriyel tesislerin sanayi doğalgaz tesisatları, yangın güvenlik sistemleri tesisatları, buhar üretim prosesleri, iklimlendirme sistemleri (ısıtma, soğutma, havalandırma) ve enerji verimliliği konularında mühendislik, danışmanlık , fizibilite, etüt, proje, taahüt, uygulama ve kontrollük hizmetleri sunmaktadır.

Sektöre doğalgaz ve tesisat sistemleri ile başlayıp endüstriyel mekanik tesisat uygulamaları ile devam eden firmamız; 20 yıla yakın çalışma döneminde farklı isimlerle sunduğumuz hizmetleri, yeni dönemde daha üstün hizmet anlayışı ile yeni ünvanı KARE PROSES ile devam etmektedir.

Firmamız, deneyimli çalışma ekibi ile iklimlendirme ve tesisat sektöründe proje ve taahhüt uygulamalarında başarı ile hizmet vererek, uygun fiyatlar ile kalitesini ve güvenilir bir partner olduğunu tüm müşterilerine kanıtlamayı hedef edinerek yola çıkmıştır.

Elektronik, elektrik sistemleri, kontrol sistemleri, proses enstrumantasyonu konusunda da uzman, yüksek motivasyonlu, tecrübeli çözüm ortağı mühendisler ile de işbirliği yaparak çözümler sunmaktadır. Başlıca amacımız çağdaş standartlara uygun işler yaparak müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde kalite standartları ile karşılamaktır. Hedefimiz; çevreye, doğaya ve insana zarar vermeyecek sistemleri üretmek ve bunları “Kaliteli Hizmet ve Uygun Maliyet” sloganıyla gerçekleştirmektir.

Sizlerle bu ilkelerimiz doğrultusunda işbirliği yapmak arzusundayız. Doğru ürün ve sistemler, uygun maliyetler ve kaliteli hizmetler sunmak için bizleri tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Kare Proses

Diğer Web Adreslerimiz;
https://sanayidogalgaztesisatlari.com
https://gebzeyangintesisatlari.com
https://buhartesisatlari.com
https://kareservis.com
https://isipompalari.net